Soratinex Dr. Michaels Gel 200ml

Kód: 9003
Neohodnotené
€32 / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia
Soratinex Dr. Michaels Gel 200ml Zdravotnícky prostriedok vyvinutý na starostlivosť o suchú, odlupujúcu sa a zapálenú pokožku, postihnutú psoriázou.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Použitie
Zdravotnícky prostriedok vyvinutý na starostlivosť o suchú, odlupujúcu sa a zapálenú pokožku, postihnutú psoriázou. Prispieva k zmierneniu vzniku šupín. Soratinex Dr. Michaels Gél je špeciálne vyvinutý zdravotnícky prostriedok na odstránenie prejavov psoriázy. Pomáha k zlepšeniu stavu kože. Hlavnými zložkami sú prírodné ovocné kyseliny, ktoré pozitívne ovplyvňujú rozsah odlupovania, vyhladzujú kožu a zmäkčujú ju. Odstraňuje jej stvrdnutú a odumretú hornú vrstvu, aby sa do kože správne vstrebal krém, vďaka čomu dochádza k celkovému hojivému účinku. Neobsahuje steroidy.
 
Návod na použitie a doporučený spôsob aplikácie
Pokožka hlavy: Navlhčite vlasy, naneste Čistiaci gél na pokožku hlavy a jemne ho vmasírujte. Po 3-4 minútach dôkladne opláchnite teplou vodou. Na pokožku hlavy používajte iba ráno. Ráno sa po čistiacom géli už masť a telový olej nepoužívajú, pretože by vlasy boli mastné. Telo: Navlhčite postihnutú oblasť, naneste a vmasírujte pomocou špongie alebo jemnej žinky Čistiaci gél. Po 3-4 minútach dôkladne opláchnite teplou vodou. Pokožku osušte jemným prikladaním uteráku.
Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov odporúčame používať Soratinex Dr. Michaels gél v kombinácii so Soratinex Dr. Michaels krémom, pretože sa vzájomne dopĺňajú. Tiež odporúčame po aplikácii Soratinex Dr. Michaels krému použiť Soratinex Dr. Michaels olej, pretože ten pomáha predĺžiť účinok krému v pokožke a napomáha jej zvlhčeniu a hydratácii. Celú trojkombináciu nanášajte najlepšie 2x denne po dobu 6-8 týždňov bez prerušenia. V nasledujúcom odkaze sa nachádza detailné inštruktážne video, na stránkach výrobcu: https://www.franklpharma.cz/clanek/jak-se-pouzivaji-pripravky-dr-michaels
 
Dôležité upozornenia
Uchovávajte tento príbalový leták spolu s obalom Soratinex Dr. Michaels gél pre prípad potreby náhľadu v budúcnosti. Vždy si prosím pozorne prečítajte informácie na použitie a vezmite na vedomie všetky upozornenia. Používajte zdravotnícky prostriedok Soratinex len do uplynutia doby použiteľnosti, ktorá je vyznačená na obale. Gél nikdy nerieďte, ani ho nemiešajte s inými produktmi. Zdravotnícky prostriedok Soratinex Dr. Michaels gél s nikým iným nezdieľajte. Ak budete používať prípravky Soratinex Dr. Michaels menej často, alebo v rozpore s týmto návodom, je možné, že nebude mať účinky, ktoré očakávate a ťažkosti so suchou, odlupujúcou sa a zapálenou pokožkou sa nebudú zlepšovať. Ak budete používať prípravky Soratinex Dr. Michaels častejšie, než by ste mali, prejavy ložiskovej psoriázy na vašej pokožke neodznejú rýchlejšie, naopak, pokožku môžete ešte viac podráždiť. Liek nie je určený pre deti do 3 rokov. Obsahuje kyselinu salicylovú. Neodporúča sa pre tehotné alebo dojčiace ženy. Prípravky prestaňte používať, ak sa u Vás prejaví podráždenie alebo vyrážka. Vždy pred prvým použitím najskôr vyskúšajte malé množstvo gélu na malej ploche pokožky ako test na možné reakcie a to obzvlášť ak budete gél požívať na citlivých miestach pokožky. Nechajte na pokožke gél pôsobiť 24-48 hodín, až potom zmyte. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, ihneď kontaktujte zodpovednú osobu. Ak žiadnu reakciu nepozorujete, aplikujte Soratinex Dr.Michaels gél podľa návodu na použitie. Kožná aplikácia môže zvýšiť citlivosť na slnečné žiarenie (UVB). Než vystavíte pokožku slnečnému žiareniu na miesta, kde ste aplikovali gél použite krém s vysokým ochranným faktorom.
 
Vzhľad
Soratinex Dr.Michaels gél je hustá tekutina priezračnej až nepriehľadnej farby s charakteristickou vôňou.
 
Bezpečnosť a skladovanie
Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia lieku vyhľadajte pohotovostnú lekársku službu najbližšej nemocnice. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Zdravotnícky prostriedok nepribližujte k očiam. Nepoužívajte na poranenú alebo zapálenú pokožku. U menej ako 1 % pacientov sa môže vyskytnúť folikulitída. Po každom použití starostlivo uzavrite viečkom. Neskladujte na priamom slnku ani v blízkosti zdrojov tepla. Uchovávajte pri teplote do 25 ° C, ale nezmrazujte.
 
Zloženie
Water, SLS, Dipropyl Cocamide betaine, TEA lauryl sulfate, trietanolamín, Salicylic acid, 1.75% Cocamide DEA, Carbomer, Citric acid, Glycolic acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazoline.
Zdravotnícky prostriedok bol mikrobiologicky a dermatologicky testovaný.
 
Výrobca a zodpovedná osoba
Pre spoločnosť FRANKL Pharma, s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika,
vyrobila Biotika Bohemia spol. s r.o., Durychova 101/66, Lhotka, 142 00 Praha, Česká republika,
v licencii Tirsel Pty. Ltd, Austrália, Telefón: +420 722 678 600, E-mail: info@franklpharma.eu, www.franklpharma.cz
 
Zdravotnícky prostriedok rizikovej triedy 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydané spoločnosťou URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnenia 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o pokožku tela
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
PDK: 4670858
EAN: 8594163091293
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.