Soratinex Dr.Michaels dermatologický kondicionér 200ml

Kód: BAHC200
Neohodnotené
€34 / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR sa používa na starostlivosť o suchú, odlupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú lupienkou alebo atopickým exémom vo vlasovej časti a na zmiernenie šupinatenia spôsobených lupienkou.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Čo by ste mali vedieť prípravku SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR
Tento príbalový leták informuje užívateľa o prínosoch a možných rizikách pri užívaní SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR. Uschovajte tento letáčik spolu s obalom na neskoršie nahliadnutie. Vždy pozorne čítajte informácie pre použitie a vezmite na vedomie všetky upozornenia. Používajte SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN len do uplynutia vyznačenej doby použiteľnosti dátumu spotreby. Prostriedok nikdy nerieďte, ani ich nemiešajte s inými produktmi. Prostriedok nanášajte vždy iba čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý je pravidelne starostlivo umyť mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na nanášanie prostriedku používate aplikátory, uistite sa, že budú vždy po použití umyté a nechajte ich vždy pred ďalším použitím úplne vysušiť. Prostriedok s nikým iným nezdieľajte.

Na čo sa SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR používa?
SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR sa používa na starostlivosť o suchú, odlupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú lupienkou alebo atopickým exémom vo vlasovej časti a na zmiernenie šupinatenia spôsobených lupienkou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať všetky produkty obsiahnuté v sade SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA VLASOVÚ POKOŽKU, teda SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50G v kombinácii s produktmi SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN a SORATINEX DR. MICHAELS Kondicionér, pretože sa vzájomne dopĺňajú.

Použitie prostriedku
DR. MICHAELS KONDICIONÉR, sa používa v poslednom kroku celej kôry. Hydratuje a chráni ošetrené miesta. Kondicionér jemne vmasírujte do pokožky a nechajte zaschnúť. Potom jemne opláchnite a vlasy vysušte.

Skôr ako začnete prostriedok používať
Skôr ako začnete používať prostriedok SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR, VŽDY pred použitím najskôr vyskúšajte malé množstvo produktu na malej ploche pokožky, ako test na možné reakcie, obzvlášť ak budete produkt používať na citlivých miestach pokožky. Ponechajte na pokožke pôsobiť 24-48 hodín, až potom zmyte. Pokiaľ sa objaví akákoľvek reakcia, prosíme, ihneď kontaktujte výrobcu. Pokiaľ žiadnu reakciu nemáte, aplikujte SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR podľa návodu na použitie.

Dodržujte odporúčanú frekvenciu používania:
Ak budete prostriedok SORATINEX DR. MICHAELS SADA NA VLASOVÚ POKOŽKU používať menej často, než by ste mali, je možné, že nebude mať také dobré účinky a problémy so suchou, odlupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Pokiaľ budete používať produkt častejšie, než by ste mali, problémy so suchou, odlupujúcou sa a/alebo zapálenou kožou neustanú rýchlejšie, naopak, pokožku môžete ešte viac podráždiť.

Upozornenie
Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Zdravotnícky prostriedok nepribližujte k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. Pokiaľ sa u Vás prejaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekára. Než vystavíte pokožku slnečnému žiareniu, na miesta, kde ste prípravok použili, naneste krém s ochranným faktorom. U menej ako 1 % pacientov sa môže vyskytnúť folikulitída. Obsahuje stopové prvky týchto látok: citronelal, kumarín, farnezol, geraniol, limonén a linalol. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity obvykle prestanú po cca 20 minútach, nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, prípravok ihneď zmyte vodou a mydlom.

Bezpečnosť a skladovanie
Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia prípravku vyhľadajte pohotovostnú lekársku službu najbližšej nemocnice. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití starostlivo uzavrite viečkom. Neskladujte na priamom slnku ani v blízkosti zdrojov tepla. Uchovávajte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.
Vzhľad zdravotníckej pomôcky
SORATINEX DR. MICHAELS Kondicionér je hustá tekutina, priezračné až nepriehľadné farby, s charakteristickou vôňou.

Zloženie kondicionéra
Deionised Water, Polywax, Cetyl Stearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Palm Kernal Oil. Peppermint Essential Oil. Grapeseed Oil. Sodium Hydroxymetyl Glycinate, Vitamín E. Sorbic Acid

Výrobca:
V licencii spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy, Frankston, VIC 3199, Austrália
Vyrobené v EU pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@soratinex.cz

Zdravotnícky prostriedok rizikovej triedy 1: Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydané spoločnosťou URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnenia 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz, www. -certification.co.uk

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o vlasovú pokožku
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.235 kg
PDK: 4735958
EAN: 8594066380760
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.