Soratinex Dr.Michaels dermatologický šampón 200ml

Kód: BAHS200
Neohodnotené
€34 / ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN pomáha pri starostlivosti o suchú pokožku a pokožku s lupinami. Šampón obsahuje povzbudzujúce esenciálne oleje, ktoré sa starajú o pokožku na hlave a zároveň poskytujú úľavu od svrbenia a pocitu vysušenej pokožky.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Čo by ste mali vedieť o prostriedku SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN
Tento príbalový leták informuje užívateľa o prínosoch a možných rizikách pri užívaní prostriedku SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN. Uschovajte tento letáčik spolu s obalom na neskoršie nahliadnutie. Vždy pozorne čítajte informácie pre použitie a vezmite na vedomie všetky upozornenia. Používajte SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN len do uplynutia vyznačenej doby použiteľnosti alebo dátumu spotreby. Prostriedok nikdy nerieďte, ani ich nemiešajte s inými produktmi. Prostriedok nanášajte vždy iba čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý je pravidelne starostlivo umyť mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na nanášanie prostriedku používate aplikátory, uistite sa, že budú vždy po použití umyté a nechajte ich vždy pred ďalším použitím úplne vysušiť. Prostriedok s nikým iným nezdieľajte.

Na čo sa prostriedok SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN používa?
SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN pomáha pri starostlivosti o suchú pokožku a pokožku s lupinami. Šampón obsahuje povzbudzujúce esenciálne oleje, ktoré sa starajú o pokožku na hlave a zároveň poskytujú úľavu od svrbenia a pocitu vysušenej pokožky.

Zloženie je špeciálne vyvinuté, aby bolo vhodné pre všetky typy vlasov a je vhodné aj pre citlivú pokožku.

- Upokojuje pokožku hlavy
- Znižuje začervenanie a podráždenie pokožky
- Pôsobí proti lupinám
- Antibakteriálne
- Zlepšuje pokožku hlavy

Použitie prostriedku
Prípravok na neste na mokré vlasy, napeňte a premasírujte. Nechajte pôsobiť 2 minúty a opláchnite teplou vodou. Jemne vysušte.
Skôr ako začnete prostriedok používať
Skôr ako začnete používať prostriedok SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN, VŽDY pred použitím najskôr vyskúšajte malé množstvo na malej ploche pokožky, ako test na možné reakcie, obzvlášť ak budete produkt používať na citlivých miestach pokožky. Ponechajte na pokožke pôsobiť 24-48 hodín, až potom zmyte. Pokiaľ sa objaví akákoľvek reakcia, prosíme, ihneď kontaktujte výrobcu. Pokiaľ žiadnu reakciu nemáte, aplikujte.

Upozornenie
Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky.

Bezpečnosť a skladovanie
Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia prípravku vyhľadajte pohotovostnú lekársku službu najbližšej nemocnice. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití starostlivo uzavrite viečkom. Neskladujte na priamom slnku ani v blízkosti zdrojov tepla. Uchovávajte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad prostriedku
SORATINEX DR. MICHAELS Šampón je tekutina svetlo žlto-hnedej farby, s charakteristickou vôňou.

Zloženie šampónu
Purified water, Decyl Glucoside, Cocoamidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Piroctone olamine, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Lavandula angustifolia (Lavender) essential oil, Vitis vinifera (Grapeseed) Oil. Mentha piperita (Peppermint) essential oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) essential oil, Disodium EDTA

Výrobca:
V licencii spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy, Frankston, VIC 3199, Austrália
Vyrobené v EU pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@soratinex.cz

Zdravotnícky prostriedok rizikovej triedy 1: Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydané spoločnosťou URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnenia 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz, www. -certification.co.uk

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o vlasovú pokožku
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.
Položka bola vypredaná…