Soratinex Dr.Michaels krém na nehty 50g

Kód: BASNC50
Neohodnotené
€37 / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY bol vyvinutý, aby pomohol zjemniť suchú alebo odlupujúcu sa pokožku okolo nechtov. Zároveň sa stará o nechty zvrásnené, krehké, lámajúce sa a vyblednuté. Užíva sa na starostlivosť o nechty trpiace lupienkou, pachyonychiou, onychomykózou a ďalšími nechtovými problémami spôsobenými bakteriálnymi alebo hubovými (plesňovými) infekciami.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Čo by ste mali vedieť o zdravotníckom pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY 50g
Tento príbalový leták informuje užívateľa o prínosoch a možných rizikách pri užívaní zdravotníckej pomôcky SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY. Tento letáčik uschovajte spolu s obalom SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY k neskoršiemu nahliadnutiu. Vždy pozorne čítajte informácie pre použitie a vezmite na vedomie všetky upozornenia. Používajte SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY len do uplynutia vyznačenej doby použiteľnosti. Prostriedok nikdy nerieďte, ani ho nemiešajte s inými produktmi. Prostriedky nanášajte vždy iba čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý je pravidelne starostlivo umyť mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na nanášanie prostriedku používate aplikátory, uistite sa, že budú vždy po použití umyté a nechajte ich vždy pred ďalším použitím úplne vysušiť. Zdravotnícky prostriedok s nikým iným nezdieľajte.

Na čo sa zdravotnícky prostriedok SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY používa?
SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY bol vyvinutý, aby pomohol zjemniť suchú alebo odlupujúcu sa pokožku okolo nechtov. Zároveň sa stará o nechty zvrásnené, krehké, lámajúce sa a vyblednuté. Užíva sa na starostlivosť o nechty trpiace lupienkou, pachyonychiou, onychomykózou a ďalšími nechtovými problémami spôsobenými bakteriálnymi alebo hubovými (plesňovými) infekciami. Prípravok pôsobí antimikrobiálne a protisvrbivo. Prípravok upokojuje pokožku okolo nechtov. Prípravky SORATINEX DR. MICHAELS sa na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčajú používať podľa predpísaného návodu na použitie zdravotníckej pomôcky, teda SORATINEX DR.MICHAELS GÉL 200ml, SORATINEX DR.MICHAELS ROZTOK NA NECHTY a SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY 50g, pretože sa tieto produkty vzájomne dopĺňajú.

Použitie zdravotníckej pomôcky
Zdravotnícky prostriedok SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY použite 1x denne. Očistite nechty jemnou kefkou a prípravkom SORATINEX. DR. MICHAELS GÉL 200ml a uistite sa, že je očistená aj pokožka pod prednou hranou nechtu a nechajte gél 2-3 minúty pôsobiť. Potom gél opláchnite vodou a jemne osušte. Naneste malé množstvo SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA NECHTY na kozmetický tampón a aplikujte na nechty a okolie. Dbajte na to, aby bola roztokom pokrytá aj nechtová kožička a celé nechty. Roztok nechajte zaschnúť 5 minút. Pokračujte nanesením SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY 50g, aby ste zaistili čo najlepšie výsledky. Krém vmasírujte na pokožku v okolí nechtu a nechajte ho voľne vstrebať.

Skôr ako začnete zdravotnícku pomôcku používať
Skôr ako začnete používať zdravotnícku pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY VŽDY pred použitím najskôr vyskúšajte malé množstvo prostriedku na malej ploche pokožky, ako test na možné reakcie. Ponechajte na pokožke pôsobiť 24-48 hodín, až potom zmyte. Pokiaľ sa objaví akákoľvek reakcia, prosíme, ihneď kontaktujte výrobcu. Pokiaľ žiadnu reakciu nemáte, aplikujte SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY podľa návodu na použitie.

Dodržujte odporúčanú frekvenciu používania:
Ak budete zdravotnícku pomôcku používať SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY menej často, než by ste mali, je možné, že nebude mať také dobré účinky a problémy so suchou, odlupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Pokiaľ budete používať SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY častejšie, než by ste mali, problémy so suchou, odlupujúcou sa a/alebo zapálenou kožou neustanú rýchlejšie, naopak, pokožku môžete ešte viac podráždiť.

Upozornenie
Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Zdravotnícky prostriedok nepribližujte k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. Pokiaľ sa u Vás prejaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekára. U menej ako 1 % pacientov sa môže vyskytnúť folikulitída.

Bezpečnosť a skladovanie
Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia prípravku vyhľadajte pohotovostnú lekársku službu najbližšej nemocnice. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití starostlivo uzavrite viečkom. Neskladujte na priamom slnku ani v blízkosti zdrojov tepla. Uchovávajte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky
SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA NECHTY 50g je krém svetlo béžovej farby, s charakteristickou vôňou.

Zloženie krému
Zinc Oxide, Salicylic Acid, Prunus amygdalus dulcis oil, Simmondsia chinensis oil, Persea gratissima oil, Daucus carota oil, Calendula officinalis extract, Aurantii dulcis, Triticum vulgare germ oil, Prunus armeniaca kernel oil,
Lavandula augustifolia oil, Santalum album oil, Pogostemon cablin oil, Pelargonium graveolens, Rosmarinus offinalis extract, Dromiceius oil, Oenothera biennis oil, Eucalyptus globulus oil, Pinus sylvestris leaf oil, Chamomilla recutita oil, Commiphora myrrha oil, Citrus aurantium amara flower oil, Paraffinum solidum, Solanum tuberosum, Paraffinum liquidum

Výrobca
V licencii spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy, Frankston, VIC 3199, Austrália
Vyrobené v EU pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, email: info@soratinex.cz

Zdravotnícky prostriedok rizikovej triedy 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydané spoločnosťou URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, člen UKAS číslo oprávnenia 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o nechty
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
PDK: 4670833
EAN: 8594163096533
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.