Soratinex Dr.Michaels sada na nehty (gel 200ml + 50g krém + roztok 50ml)

Kód: BASPNTS
Novinka
Neohodnotené
€94 / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT bol vyvinutý tak, aby pomohol zmäkčiť suchú alebo odlupujúcu sa pokožku okolo nechtov. Zároveň sa stará o nechty pokrčené, krehké, lámajúce a vyblednuté.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Čo by ste mali vedieť o SORATINEX DR. MICHAELS Sada na nechty
Táto písomná informácia pre používateľov informuje používateľa o výhodách a možných rizikách používania zdravotníckej pomôcky SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT. Túto písomnú informáciu uchovávajte spolu s obalom SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT pre neskoršie prezeranie. Vždy si pozorne prečítajte informácie na použitie a vezmite na vedomie všetky upozornenia. SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT používajte len do dátumu exspirácie alebo dátumu
exspirácie každého výrobku, ktorý súprava obsahuje. Činidlo nikdy nezriedite ani nemiešajte s inými výrobkami. Výrobok vždy aplikujte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý sa pravidelne starostlivo umýva mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu výrobku používate aplikátory, uistite sa, že sa po použití vždy umyjú a nechajte ich pred opätovným použitím úplne vyschnúť. Nezdieľajte zdravotnícku pomôcku s nikým iným.
 
Na čo sa soratinex DR. MICHAELS NAIL KIT používa?
SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT bol vyvinutý tak, aby pomohol zmäkčiť suchú alebo odlupujúcu sa pokožku okolo nechtov. Zároveň sa stará o nechty pokrčené, krehké, lámajúce a vyblednuté. Používa sa na starostlivosť o nechty trpiace psoriázou, pachyonychiou, onychomykózou a inými problémami s nechtami spôsobenými bakteriálnymi alebo plesňovými (plesňovými) infekciami. Súprava má antimikrobiálny a anti-svrbiaci účinok. Sada upokojuje pokožku okolo nechtov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať produkty SoRATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT podľa predpísaných návodov na použitie zdravotníckej pomôcky, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS GEL 200ml, SORATINEX DR. MICHAELS NAIL SOLUTION a SORATINEX DR. MICHAELS CREAM 50g, pretože tieto výrobky sa navzájom dopĺňajú.
 
Použitie zdravotníckej pomôcky
Zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT používa 1 krát denne. Vyčistite nechty jemnou kefou a SORATINEXom. DR. MICHAELS GEL 200ml a uistite sa, že koža pod predným okrajom nechtu je tiež vyčistená a nechajte gél pôsobiť 2-3 minúty. Potom gél opláchnite vodou a jemne osušte. Naneste malé množstvo ROZTOKU SORATINEX DR. MICHAELS NAIL NA KOZMETICKÝ TAMPÓN A aplikujte na nechty a okolo nich. Uistite sa, že kutikula a celé nechtové tkanivo sú tiež pokryté roztokom. Roztok nechajte vyschnúť 5 minút. Pokračujte v aplikácii SORATINEX DR.MICHAELS CREAM 50g, aby ste zabezpečili najlepšie výsledky. Masírujte krém na pokožku okolo nechtu a nechajte ho voľne absorbovať.
 
Skôr ako začnete používať zdravotnícku pomôcku
Skôr ako začnete používať ZDRAVOTNÍCKU POMÔCKU SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT VŽDY pred použitím, najprv vyskúšajte malé množstvo produktu na malej ploche kože ako test možných reakcií. Nechajte na koži 24-48 hodín pred umytím. Ak dôjde k akejkoľvek reakcii, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak nemáte žiadnu reakciu, aplikujte SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT podľa návodu na použitie.

Dodržiavajte odporúčanú frekvenciu používania: 
Ak používate zdravotnícku pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT menej často, ako by ste mali, je možné, že nebude mať také dobré účinky a problémy so suchou, odlupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak používate SORATINEX DR. MICHAELS NAIL KIT častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, odlupujúcou sa a / alebo zapálenou pokožkou sa nezastavia rýchlejšie, naopak, môžete dráždiť pokožku ešte viac.
 
Oznámenie
Nie je určený pre deti mladšie ako 3 roky. Nepribližujte zdravotnícke zariadenie bližšie k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. Ak sa u Vás vyskytne podráždenie kože, navštívte lekára. Menej ako 1% pacientov sa môže vyskytnúť folikulitída.

Bezpečnosť a skladovanie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je výrobok požitý, vyhľadajte pohotovostnú lekársku pomoc z najbližšej nemocnice. Neindukujte zvracanie. Po každom použití opatrne zatvorte vekom. Neuchovávajte na priamom slnečnom svetle ani v blízkosti zdrojov tepla. Neuchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 25 °C, ale nemrznite.
 
Vzhľad zdravotníckej pomôcky
SORATINEX DR. MICHAELS NAIL SOLUTION je kvapalina svetložltohnedej farby s charakteristickým zápachom.
SORATINEX DR. MICHAELS SOLUTION GEL je kvapalina svetlohnedej farby s charakteristickou arómou.
SORATINEX DR. MICHAELS CREAM 50g je krém svetlej béžovej farby s charakteristickou vôňou.
 
Zloženie roztoku na nechty
Jablčný ocot, acetón, polysorbát 60, Citrus sinensis (C. aurantium var. Sinensis) – pomarančový olej, Citrus reticulata – Tngerínový olej, Citrus aurantifolia – Limetkový olej, Melaluca alternifolia – olej z čajovníka, santalový olej, olej zo santalového dreva, škoricový olej, oreganový olej, horčičný olej, purufied voda

Zloženie gélu
alkohol, síran laureth sodný, cocamidopropyl betaín, trietanolamín, TEA laureth sulfát, kyselina salicylová, karbomér, kyselina glykolová, cocaamid DEA, kyselina citrónová, tetrasod EDTA, konzervačná látka Plantaserv/Geogard, čistená voda
 
Zloženie krému
Parafínový olej, parafínový vosk, zemiakový baklažán, oxid zinočnatý, kyselina salycilová, mandľový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej z mrkvových semien, extrakt z nechtíka záhrady, pomarančový olej, olej z pšeničných klíčkov, marhuľový olej, levanduľový olej, santalový olej, olej zo santalového dreva, pačuli olej, pelargónie olej, borovicový olej, harmančekový olej, myrhový olej, neroli olej (horký olej z pomarančového kvetu)

Výrobca:
Na základe licencie od Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália
Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika by Biotika Bohemia
s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@soratinex.cz
 
Zdravotnícka pomôcka rizikovej triedy 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydané
spoločnosťou URS – UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo autorizácie člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o nechty
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
PDK: 4705886
EAN: 8594163083298
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.