Soratinex Dr. Michaels roztok na psoriázu na nechtoch 50ml

Kód: BASNL50
Novinka
Neohodnotené
€37 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Soratinex Dr. Michaels roztok na psoriázu na nechtoch sa používa na starostlivosť o nechty trpiace lupienkou u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného lupienkou. Roztok používajte iba ako súčasť súpravy!

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Na čo sa zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA PSORIÁZU NA NECHTOCHI používa?

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA PSORIÁZU NA NECHTOCH sa používa na starostlivosť o nechty trpiace psoriázou u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Krém používajte iba ako súčasť súpravy!

Tento výrobok je účinný len ako SÚČASŤ SÚBORU, nie samostatne.

 

Použitie zdravotníckej pomôcky

Soratinex SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA PSORIÁZU NA NECHTOCH používajte raz denne. Nechty čistite jemným kefkou a prípravkom SORATINEX. V PRÍPADE POTREBY POUŽITE NA OŠETRENIE VLASOV DR. MICHAELS GEL a nechajte gél pôsobiť 2 - 3 minúty. Potom gél opláchnite

vodou a jemne osušte. Naneste malé množstvo prípravku SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA PSORIÁZU NA NECHTY na kozmetický tampón a naneste na nechty a okolie. Uistite sa, že roztokom sú pokryté aj kožičky a celý necht. Roztok nechajte zaschnúť 5 minút. Pokračujte aplikáciou prípravku SORATINEX DR. MICHAELS CREAM na aby ste zaistili čo najlepšie výsledky. Krém vmasírujte do pokožky okolo nechtu a nechajte ho voľne vstrebať.

 

Odporúčania na používanie

Používajte SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM NA PSORIÁZU NA NECHTOCH len do vyznačeného dátumu exspirácie alebo dátumu spotreby. Prípravok nikdy nerieďte ani nemiešajte s inými prípravkami. Prípravok vždy nanášajte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu prípravku používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným.

 

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA PSORIÁZU NA NECHTOCH VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo prípravku na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete gél používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24 až 48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA PSORIÁZU NA NECHTOCH podľa návodu na použitie.

 

Dodržiavajte odporúčanú frekvenciu používania

Ak používate zdravotnícku pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA PSORIÁZU NA NECHTOCH menej často, ako by ste mali, nemusí fungovať tak dobre a problémy so suchou, olupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak používate SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA PSORIÁZU NA NECHTOCH častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, olupujúcou sa a/alebo zapálenou pokožkou nezmiznú rýchlejšie, naopak, môžete si pokožku ešte viac podráždiť.

 

Oznámenie

Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok mydlom a vodou.

 

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte rýchlu lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEvyvolávajte zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

 

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK NA PSORIÁZU NA NECHTOCH je svetlo žltohnedá tekutina, s

charakteristickým zápachom.

 

Zložky

Jablčný ocot, acetón, polysorbát 60, Citrus sinensis (C. aurantium var. Sinensis) - pomarančový olej, Citrus

reticulata - trnkový olej, Citrus aurantifolia - limetkový olej, Melaluca alternifolia - čajovníkový olej, santalový olej

olej, škoricový olej, oreganový olej, horčicový olej, čistená voda.

 

Výrobca

Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com

 

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo autorizácie člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o nechty
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.078 kg
PDK: 4705878
EAN: 8594066380531
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.