O společnosti Frankl Pharma

 

 

 

Vážení návštevníci,

Spoločnosť FRANKL Pharma s.r.o. bola založená v roku 2003 s víziou priniesť na trh produkty, ktoré účinne odstraňujú príznaky psoriázy prirodzeným spôsobom. Postupne rozširujeme naše portfólio o produkty na ďalšie kožné ochorenia a ponúkame výrobky na zmiernenie alebo odstránenie ich príznakov. V súčasnosti pôsobíme aj v Nemecku, Maďarsku, Veľkej Británii, na Slovensku a v ďalších krajinách EÚ, kde sme lídrom v oblasti zdravotníckych pomôcok na odstránenie príznakov psoriázy.

Pacientom so psoriázou ponúkame vysoko účinnú alternatívu bez kortikosteroidov, ktoré sú známe svojimi vedľajšími účinkami. Dovážame len prírodné produkty z Austrálie od Prof. Dr. Michaela Tiranta.  Všetky produkty sa vyznačujú prírodným zložením a vysokou znášanlivosťou, takže ich môžu bez problémov používať tehotné alebo dojčiace ženy a deti.

Náš prístup k pacientom možno označiť za nadštandardný, ponúkame bezplatné osobné konzultácie s odborníkmi na psoriázu a kožné ochorenia.

Hoci je psoriáza nevyliečiteľné ochorenie, naše produkty Dr. Michaels vám môžu pomôcť výrazne zmierniť jej príznaky a súvisiace problémy. Naším cieľom je umožniť pacientom žiť pohodlný život bez výrazných problémov.