Soratinex Dr. Michaels, malá súprava na psoriázu na koži

Kód: BASPTSS
14 hodnotení
€94 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Unikátna zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI sa používa na starostlivosť o suchú, olupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou na tele u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov by sa mal používať v troch krokoch podľa návodu na použitie všetkých výrobkov, ktoré sú súčasťou súpravy, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS KREM v kombinácii s liečivým prípravkom SORATINEX DR. MICHAELS GEL a SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ.

 

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI

Na čo sa zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI používa?

SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI sa používa na starostlivosť o suchú, olupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou na tele u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné použiť v troch krokoch podľa návodu všetky výrobky, ktoré sú súčasťou súpravy, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS CREAM v kombinácii s liečivým prípravkom SORATINEX DR. MICHAELS GEL a SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ.

Používanie zdravotníckej pomôcky SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI

SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI obsahuje tri vzájomne sa dopĺňajúce prípravky, ktoré sa aplikujú v troch krokoch. Najskôr použite prípravok SORATINEX DR. MICHAELS GEL raz denne, najlepšie ráno. Gél naneste na vlhkú pokožku, napenujte umývacou hubkou alebo aplikátorom a po 2 - 3 minútach opláchnite teplou vodou. 

Potom na pokožku naneste SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM. Krém vždy nanášajte jemným vmasírovaním do pokožky a nechajte ho voľne vstrebať. Krém používajte dvakrát denne. Prvýkrát najlepšie ráno po aplikácii gélu a druhýkrát najlepšie večer bez aplikácie gélu. 

Postihnuté miesto vždy ošetrite krémom SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ. Tým sa zabezpečí zachovanie aktívneho účinku krému v postihnutej pokožke. Olej vždy nanášajte jemným vmasírovaním do pokožky a nechajte ho vstrebať.

Odporúčania na používanie

Používajte SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI len do vyznačeného dátumu exspirácie jednotlivých produktov v súprave alebo do dátumu spotreby. Prípravky nikdy nerieďte ani nemiešajte s inými prípravkami. Výrobky vždy nanášajte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu výrobkov používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

Pred použitím zdravotníckej pomôcky SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI, VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo všetkých výrobkov na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete výrobky používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI podľa návodu na použitie.

Dodržiavajte odporúčanú frekvenciu používania

Ak sa chystáte používať zdravotnícku pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU NA KOŽI menej často, ako by ste mali, nemusí fungovať tak dobre a problémy so suchou, olupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak budete súpravu používať častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, olupujúcou sa a/alebo zapálenou pokožkou nezmiznú rýchlejšie, naopak, môžete si pokožku ešte viac podráždiť.

Oznámenie

Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok vodou a mydlom.

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM je svetlý béžový krém s charakteristickou vôňou.

SORATINEX DR. MICHAELS GEL je hustá tekutina, čírej až nepriehľadnej farby, s charakteristickým zápachom. SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ je svetlo žltohnedá tekutina s charakteristickou vôňou.

Zloženie gélu

Alkohol, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetaín, trietanolamín, TEA laurethsulfát, kyselina salicylová, karbomér, kyselina glykolová, kokamid DEA, kyselina citrónová, EDTA tetrasodná, konzervačná látka Plantaserv/Geogard, čistená voda

Zloženie krému


Parafínový olej, parafínový vosk, zemiak baklažánový, oxid zinočnatý, kyselina salicylová, mandľový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej z mrkvových semien, výťažok z nechtíka lekárskeho, pomarančový olej, olej z pšeničných klíčkov, marhuľový olej, levanduľový olej, santalový olej, pačuliový olej, gerániový olej, rozmarínový olej, emu olej, bergamotový olej, olej z pupalky dvojročnej, eukalyptový olej, borovicový olej, harmančekový olej, myrhový olej, neroli olej

Zloženie oleja


Parafínový olej, parafínový vosk, nechtíkový olej, svetlicový olej, ricínový olej, olivový olej, sezamový olej, olej z pšeničných klíčkov, emu olej, levanduľový olej, rozmarínový olej, šípkový olej, olej z pupalky dvojročnej, olej z citrónovej trávy

Výrobca


Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com 

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo autorizácie člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o pokožku tela
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
PDK: 4696622
EAN: 8594163097523
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.