Soratinex Dr. Michaels kondicionér na psoriázu 200ml

Kód: BAHC200
Neohodnotené
€34 / ks
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR sa používa na starostlivosť o suchú pokožku a pokožku s lupinami, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Stará sa o pokožku hlavy a zároveň poskytuje úľavu od svrbenia a pocitu suchej pokožky. Zloženie je špeciálne vyvinuté tak, aby bolo vhodné pre všetky typy vlasov a je vhodné aj pre citlivú pokožku. Šampón používajte iba ako súčasť súpravy!

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Na čo sa zdravotnícky výrobok SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR používa?

SORATINEX DR. MICHAELS CONDITIONER sa používa na starostlivosť o suchú pokožku a pokožku s lupinami, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Stará sa o pokožku hlavy a zároveň poskytuje úľavu od svrbenia a pocitu suchej pokožky. Zloženie je špeciálne vyvinuté tak, aby bolo vhodné pre všetky typy vlasov a je vhodné aj pre citlivú pokožku. Tento výrobok je účinný len ako SÚČASŤ SADY, nie samostatne.

Používanie zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS CONDITIONER, sa používa v poslednom kroku celého ošetrenia. Hydratuje a chráni ošetrovanú
ošetrované oblasti. Kondicionér jemne vmasírujte do pokožky a nechajte zaschnúť. Potom vlasy jemne opláchnite a osušte.
 
Odporúčania na použitie

Používajte SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR len do dátumu spotreby alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti. Nikdy výrobok nerieďte ani nemiešajte s inými výrobkami. Prípravok vždy nanášajte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu prípravku používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo prípravku na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete gél používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR podľa návodu na použitie.

Oznámenie

Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok mydlom a vodou.

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte rýchlu lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEvyvolávajte zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR je hustá tekutina, čírej až nepriehľadnej farby, s
charakteristickým zápachom.

Zložky

deionizovaná voda, polyvosk, cetylstearylalkohol, chlorid cermonitý, dimetikón, olej z palmových jadier, éterický olej
mätový olej, olej z hroznových jadier, hydroxymetylglycinát sodný, vitamín E, kyselina sorbová.

 

Výrobca

Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo oprávnenia člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o vlasovú pokožku
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.235 kg
PDK: 4735958
EAN: 8594066380760
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.
Položka bola vypredaná…