Soratinex Dr. Michaels krém na psoriázu na koži 250g

Kód: BASC250
Neohodnotené
€109 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
 
SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM sa používa na starostlivosť o suchú, šupinatú a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou na hlave a na tele u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Krém používajte iba ako súčasť súpravy!

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Na čo sa zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM používa? 

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM sa používa na starostlivosť o suchú, šupinatú a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou na hlave a na tele u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Tento výrobok je účinný len ako SÚČASŤ SÚBORU, nie samostatne. 

Použitie zdravotníckeho výrobku

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM používajte 2-krát denne. Ráno po nanesení prípravku SORATINEX DR. MICHAELS GÉL a večer, bez použitia lieku SORATINEX DR. MICHAELS GEL. Krém vždy nanášajte jemným vmasírovaním do pokožky a nechajte ho voľne vstrebať. Po nanesení krému ošetrite postihnuté miesto prípravkom SORATINEX DR. MICHAELS OLEJOM. Tým sa zabezpečí zachovanie aktívneho účinku krému v postihnutej pokožke.

Odporúčania na použitie

Používajte SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM len do vyznačeného dátumu exspirácie alebo dátumu spotreby. Prípravok nikdy nerieďte ani nemiešajte s inými prípravkami. Prípravok vždy nanášajte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu prípravku používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM VŽDY pred použitím vyskúšajte malé množstvo prípravku na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete gél používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM podľa návodu na použitie. 

Dodržiavajte odporúčanú frekvenciu používania

Ak používate zdravotnícku pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM menej často, ako by ste mali, nemusí pôsobiť tak dobre a problémy so suchou, olupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak používate SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, olupujúcou sa a/alebo zapálenou pokožkou nezmiznú rýchlejšie, naopak, môžete si pokožku ešte viac podráždiť.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok do blízkosti očí. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok vodou a mydlom. 

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM je svetlý béžový krém s charakteristickou vôňou. 

Zloženie

Parafínový olej, parafínový vosk, zemiak baklažánový, oxid zinočnatý, kyselina salicylová, mandľový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej zo semien mrkvy, výťažok z nechtíka lekárskeho, pomarančový olej, olej z pšeničných klíčkov, marhuľový olej, levanduľový olej, santalový olej, pačuliový olej, gerániový olej, rozmarínový olej, emu olej, bergamotový olej, olej z pupalky dvojročnej, eukalyptový olej, borovicový olej, harmančekový olej, myrhový olej, neroli olej 

Výrobca

Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com

Trieda rizika zdravotníckej pomôcky 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo autorizácie člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o pokožku tela
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
PDK: 4670825
EAN: 8594163093563
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.