Soratinex Dr. Michaels olej na psoriázu 200ml

Kód: 9004
Neohodnotené
€41 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

SORATINEX DR. MICHAELSOV OLEJ sa používa na starostlivosť o suchú, šupinatú a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou na hlave a na tele u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Krém používajte iba ako súčasť súpravy!

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Na čo sa zdravotnícky výrobok SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ používa?

SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ sa používa na starostlivosť o suchú, šupinatú a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou v oblasti hlavy a na tele u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Tento výrobok je účinný len ako SÚČASŤ SÚBORU, nie samostatne. 

Používanie zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ používajte 2-krát denne. Ráno a večer po aplikácii lieku SORATINEX. DR. MICHAELS KRÉM. Olej vždy nanášajte jemným vmasírovaním do pokožky a nechajte ho voľne vstrebať. Olej zabezpečí zachovanie aktívneho účinku aplikovaného krému v postihnutej pokožke a podporí hydratáciu a zvlhčenie. 

Odporúčania na použitie

Používajte SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ len do dátumu exspirácie alebo do dátumu spotreby. Prípravok nikdy nerieďte ani nemiešajte s inými prípravkami. Prípravok vždy nanášajte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu prípravku používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným. 

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo prípravku na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete gél používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ podľa návodu na použitie.

Dodržujte odporúčanú frekvenciu používania

Ak budete používať zdravotnícku pomôcku SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ menej často, ako by ste mali, nemusí mať taký dobrý účinok a problémy so suchou, olupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak budete používať SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, šupinatou a/alebo zapálenou pokožkou nezmiznú rýchlejšie, naopak, môžete si pokožku ešte viac podráždiť.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok do blízkosti očí. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok vodou a mydlom.

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS OLEJ je svetlo žltohnedá kvapalina s charakteristickým zápachom.

Zložky

Parafínový olej, parafín, nechtíkový olej, svetlicový olej, ricínový olej, olivový olej

olej, sezamový olej, olej z pšeničných klíčkov, emu olej, levanduľový olej, rozmarínový olej, šípkový olej,

olej z pupalky dvojročnej, olej z citrónovej trávy, olej z citrónovej trávi 

Výrobca

Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com 

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo oprávnenia člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o pokožku tela
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
PDK: 4670841
EAN: 8594163099213
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.