Soratinex Dr. Michaels šampón na psoriázu 200ml

Kód: BAHS200
Neohodnotené
€34 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Predobjednávka, dodanie po 27.2.2024.

SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN sa používa na starostlivosť o suchú pokožku a pokožku s lupinami, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Stará sa o pokožku hlavy a zároveň poskytuje úľavu od svrbenia a pocitu suchej pokožky. Zloženie je špeciálne vyvinuté tak, aby bolo vhodné pre všetky typy vlasov a je vhodné aj pre citlivú pokožku. Šampón používajte iba ako súčasť súpravy!

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Na čo sa zdravotnícky výrobok SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN používa?

SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN sa používa na starostlivosť o suchú pokožku a pokožku s lupinami, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Stará sa o pokožku hlavy a zároveň poskytuje úľavu od svrbenia a pocitu suchej pokožky. Zloženie je špeciálne vyvinuté tak, aby bolo vhodné pre všetky typy vlasov a je vhodné aj pre citlivú pokožku. Tento výrobok je účinný len ako SÚČASŤ SADY, nie samostatne. 

Používanie zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN naneste na mokré vlasy, napenite a vmasírujte. Nechajte pôsobiť 2 minúty
a opláchnite teplou vodou. Jemne vysušte.

Odporúčania na použitie

Používajte SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN len do dátumu exspirácie alebo do dátumu spotreby. Nikdy výrobok nerieďte ani nemiešajte s inými výrobkami. Prípravok vždy nanášajte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu prípravku používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným.

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo prípravku na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete gél používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN podľa návodu na použitie. 

Oznámenie

Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok k očiam. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc.

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN je svetlo žltohnedá tekutina s charakteristickým zápachom.

Zloženie

Čistená voda, decylglukozid, kokamidopropylbetaín, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, pyroktón olamín,
glyceryl kaprylát, glyceryl undecylenát, éterický olej Lavandula angustifolia, éterický olej Lavandula angustifolia, éterický olej Lavandula angustifolia.
olej z hroznových jadierok (Vitis vinifera), éterický olej z mäty piepornej (Mentha piperita), éterický olej z rozmarínu
Rosmarinus officinalis, disodná EDTA.

Výrobca

Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo oprávnenia člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o vlasovú pokožku
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.