Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu vo vlasoch

Kód: BASOHTS
Novinka
Neohodnotené
€93 / ks
Predobjednávka
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Unikátny zdravotnícky výrobok Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov sa používa na starostlivosť o suchú, olupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou v okolí nechtov u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov by sa mala používať v troch krokoch

podľa návodu na použitie všetkých výrobkov, ktoré sú súčasťou súpravy, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS GEL v kombinácii so SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM a SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Zdravotnícka pomôckaSoratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu vo vlasoch 

Na čo sa zdravotnícky výrobok SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH používa?

SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH sa používa na starostlivosť o suchú, olupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou v oblasti vlasov, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné použiť v troch krokoch podľa návodu všetky výrobky, ktoré sú súčasťou súpravy, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONER v kombinácii so SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM a SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN.

Používanie zdravotníckej pomôcky  SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH obsahuje tri vzájomne sa dopĺňajúce prípravky, ktoré sa aplikujú v troch krokoch.

Najprv použite prípravok SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN, najlepšie večer. Šampón naneste na mokrú pokožku, napenite pomocou umývacej hubky alebo aplikátora a nechajte pôsobiť približne 10 minút. Potom vlasy jemne osušte uterákom alebo vyfénujte.

Potom naneste na vlasy SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM. Krém naneste na všetky ložiská psoriázy na hlave a nechajte krátko pôsobiť. Neoplachujte, nechajte ho vstrebať.

Na záver použite SORATINEX DR. MICHAELS KONDICIONÉR. Kondicionér jemne vmasírujte do pokožky a nechajte zaschnúť. Potom vlasy jemne opláchnite a vysušte. Ráno používajte iba SORATINEX DR. MICHAELS ŠAMPÓN namiesto bežného šampónu na vlasy a nechajte ho pôsobiť približne 10 minút po aplikácii. Potom vlasy jemne umyte a vysušte uterákom, alebo vyfénujte.

Odporúčania na používanie

Používajte  SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH len do dátumu exspirácie jednotlivých produktov v súprave alebo do dátumu exspirácie. Prípravky nikdy nerieďte ani nemiešajte s inými prípravkami. Výrobky vždy aplikujte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu výrobkov používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným. 

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

Pred použitím zdravotníckej pomôcky  SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH, VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo všetkých výrobkov na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete výrobky používať na citlivých miestach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite  SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH podľa návodu na použitie. 

Dodržiavajte odporúčanú frekvenciu používania

Ak používate  SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA PSORIÁZU VO VLASOCH menej často, ako by ste mali, nemusí fungovať tak dobre a problémy so suchou, olupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak budete Súpravu používať častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, olupujúcou sa a/alebo zapálenou pokožkou nezmiznú rýchlejšie, naopak, môžete si pokožku ešte viac podráždiť.

Upozornenie

Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok do blízkosti očí. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok mydlom a vodou.

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte rýchlu lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. NEvyvolávajte zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50G je svetlo béžový krém s charakteristickou vôňou. SORATINEX DR. MICHAELS DERMATOLOGICKÝ KONDICIONÉR je hustá tekutina, čírej až nepriehľadnej farby, s charakteristickou vôňou. SORATINEX DR. MICHAELS DERMATOLOGICKÝ ŠAMPÓN je svetlá žltohnedá tekutina s charakteristickou vôňou.

Zloženie šampónu

Čistená voda, decylglukozid, kokamidopropylbetaín, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, pyroktón olamín,

glyceryl kaprylát, glyceryl undecylenát, éterický olej Lavandula angustifolia, éterický olej Lavandula angustifolia, éterický olej Lavandula angustifolia.

olej z hroznových jadierok (Vitis vinifera), éterický olej z mäty piepornej (Mentha piperita), éterický olej z rozmarínu, Rosmarinus officinalis, disodná EDTA. 

Zloženie krému


Parafínový olej, parafínový vosk, zemiak baklažánový, oxid zinočnatý, kyselina salicylová, mandľový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej z mrkvových semien, výťažok z nechtíka lekárskeho, pomarančový olej, olej z pšeničných klíčkov, marhuľový olej, levanduľový olej, santalový olej, pačuliový olej, gerániový olej, rozmarínový olej, emu olej, bergamotový olej, olej z pupalky dvojročnej, eukalyptový olej, borovicový olej, harmančekový olej, myrhový olej, neroli olej 

Zloženie kondicionéra


Deionizovaná voda, polyvosk, cetylstearylalkohol, chlorid cermonitý, dimetikón, palmoiselový olej, esenciálny olej mäty piepornej, olej z hroznových semien, hydroxymetylglycinát sodný, vitamín E, kyselina sorbová. 

Výrobca


Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo autorizácie člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o vlasovú pokožku
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
PDK: 4705860
EAN: 8594163092214
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.
Položka bola vypredaná…