Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov

Kód: BASPNTS
Novinka
Neohodnotené
€94 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Unikátny zdravotnícky výrobok Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov sa používa na starostlivosť o suchú, olupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou v okolí nechtov u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov by sa mala používať v troch krokoch

podľa návodu na použitie všetkých výrobkov, ktoré sú súčasťou súpravy, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS GEL v kombinácii so SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM a SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK.

Detailné informácie

Certifikované v SR i EÚ
Produkty sú registrované pre predaj v SR i EÚ
Konzultácia s odborníkom zadarmo
Konzultácie s odborníkmi pre našich zákazníkov bezplatne aj online
Nakupujete priamo od výrobcu
Sme výhradný distribútor a výrobca produktov Dr. Michaels
Produkty máme skladom v SR
Všetky ponúkané produkty máme v SR skladom

Podrobný popis

Zdravotnícka pomôcka SORATINEX DR. MICHAELS SÚPRAVA NA LIEČBU PSORIÁZY NECHTOV

Na čo sa zdravotnícky výrobok Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov používa?

Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov sa používa na starostlivosť o suchú, olupujúcu sa a zapálenú pokožku postihnutú psoriázou v okolí nechtov u dospelých, na zmiernenie šupinatenia spôsobeného psoriázou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné použiť v troch krokoch podľa návodu všetky prípravky obsiahnuté v súprave, t. j. SORATINEX DR. MICHAELS GEL v kombinácii so SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM a SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK. 

Používanie zdravotníckej pomôcky Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov

Zdravotnícka pomôcka Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov obsahuje tri vzájomne sa dopĺňajúce prípravky, ktoré sa aplikujú v troch krokoch.

Najprv použite prípravok SORATINEX DR. MICHAELS GÉL raz denne, najlepšie ráno. Nechty očistite mäkkou kefkou a SORATINEXOM. DR. MICHAELS GEL 200 ml a po 2-3 minútach opláchnite teplou vodou a jemne osušte. 

Potom na ně naneste SORATINEX DR. MICHAELS ROZTOK. Malé množstvo naneste na kozmetický tampón a aplikujte na nechty a okolie. Uistite sa, že kožička a celý necht sú pokryté roztokom. Roztok nechajte zaschnúť 5 minút.

Postihnuté miesto vždy ošetrite prípravkom SORATINEX DR. MICHAELS KRÉMOM. Tým sa zabezpečí, že aktívny účinok roztoku zostane v postihnutej pokožke zachovaný. Krém vždy nanášajte jemným vmasírovaním do pokožky a nechajte ho vstrebať.

Odporúčania na používanie

Používajte Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov len do dátumu exspirácie jednotlivých produktov v súprave alebo do dátumu spotreby. Nikdy výrobky nerieďte ani nemiešajte s inými výrobkami. Výrobky vždy aplikujte len čistými rukami alebo aplikátorom, ktorý pravidelne dôkladne umývajte mydlom alebo jemným čistiacim prostriedkom. Ak na aplikáciu výrobkov používate aplikátory, uistite sa, že sú po použití vždy umyté a pred opätovnou aplikáciou ich vždy nechajte úplne vyschnúť. O výrobok sa nedeľte s nikým iným. 

Pred použitím zdravotníckej pomôcky

Pred použitím zdravotníckej pomôcky Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov, VŽDY pred použitím najprv vyskúšajte malé množstvo všetkých výrobkov na malej ploche pokožky ako test možných reakcií, najmä ak budete výrobky používať na citlivých oblastiach pokožky. Pred zmytím nechajte pôsobiť na pokožke 24-48 hodín. Ak sa objaví akákoľvek reakcia, okamžite kontaktujte výrobcu. Ak sa u vás žiadna reakcia nevyskytne, použite Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov podľa návodu na použitie.

Dodržiavajte odporúčanú frekvenciu používania

Ak používate Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov menej často, ako by ste mali, nemusí pôsobiť tak dobre a problémy so suchou, olupujúcou sa a zapálenou pokožkou môžu pretrvávať. Ak budete Súpravu používať častejšie, ako by ste mali, problémy so suchou, olupujúcou sa a/alebo zapálenou pokožkou nezmiznú rýchlejšie, naopak, môžete si pokožku ešte viac podráždiť.

Upozornenie

Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky. Obsahuje kyselinu salicylovú. Nepribližujte výrobok do blízkosti očí. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia pokožky vyhľadajte lekársku pomoc. Pred vystavením pokožky slnečnému žiareniu naneste na miesta, kde ste výrobok použili, opaľovací krém. Folikulitída sa môže vyskytnúť u menej ako 1 % pacientov. Obsahuje stopové prvky nasledujúcich látok: citronellal, kumarín, farnesol, geraniol, limonén a linalool. Niektorí pacienti môžu po aplikácii pociťovať mravčenie, pálenie alebo svrbenie. Tieto pocity zvyčajne ustúpia približne po 20 minútach, ale nepretrvávajú dlhšie. Ak sa reakcia zhorší, okamžite umyte výrobok mydlom a vodou.

Bezpečnosť a skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade požitia vyhľadajte rýchlu lekársku pomoc v najbližšej nemocnici. Nevyvolávajte zvracanie. Po každom použití opatrne uzavrite uzáver. Neskladujte na priamom slnečnom svetle alebo v blízkosti zdrojov tepla. Skladujte pri teplote do 25 C, ale nezmrazujte.

Vzhľad zdravotníckej pomôcky

Soratinex Dr.Michaels súprava na psoriázu nechtov je svetlo žltohnedá kvapalina s charakteristickým zápachom.

SORATINEX DR. MICHAELS ROZPUSTNÝ GÉL je svetlohnedá kvapalina s charakteristickou vôňou.

SORATINEX DR. MICHAELS KRÉM 50 g je krém svetlo béžovej farby s charakteristickou vôňou.

Zloženie roztoku na nechty

Jablčný ocot, acetón, polysorbát 60, Citrus sinensis (C. aurantium var. Sinensis) - pomarančový olej, Citrus

reticulata - trnkový olej, Citrus aurantifolia - limetkový olej, Melaluca alternifolia - čajovníkový olej, santalový olej, škoricový olej, oreganový olej, horčicový olej, čistená voda.

Zloženie gélu


Alkohol, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetaín, trietanolamín, TEA laurethsulfát, kyselina salicylová, karbomér, kyselina glykolová, kokamid DEA, kyselina citrónová, EDTA tetrasodná, konzervačná látka Plantaserv/Geogard, čistená voda

Zloženie krému


Parafínový olej, parafínový vosk, zemiak baklažánový, oxid zinočnatý, kyselina salicylová, mandľový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej z mrkvových semien, výťažok z nechtíka lekárskeho, pomarančový olej, olej z pšeničných klíčkov, marhuľový olej, levanduľový olej, santalový olej, pačuliový olej, gerániový olej, rozmarínový olej, emu olej, bergamotový olej, olej z pupalky dvojročnej, eukalyptový olej, borovicový olej, harmančekový olej, myrhový olej, neroli olej

Výrobca


Licencia spoločnosti Tirsel Pty. Ltd., 374 Nepean Hwy , Frankston, VIC 3199, Austrália Vyrobené v EÚ pre FRANKL Pharma s.r.o., Štefánikova 248/32, 150 00 Praha 5, Česká republika spoločnosťou Biotika Bohemia s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4 Česká republika, e-mail: info@franklpharma.com

Trieda rizika zdravotníckych pomôcok 1 Číslo certifikátu výrobcu: ISO 13485:2016 200330/A/0001/UK vydaný URS - UNITED REGISTRAR OF SYSTEMS, číslo autorizácie člena UKAS 0043, člen IAF, www.urs-czech.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Dr.Michaels Starostlivosť o nechty
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
PDK: 4705886
EAN: 8594163083298
VÝROBCA: BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o.